Catering v Plzni a okolí

Společnost BoutiqueHotels. působící na trhu od roku 1992 má dlouholetou zkušenost a tradici v pořádání veškerých společenských akcí… Disponuje mnoha zkušenostmi v oboru cateringu, hotelnictví a kultury Plzně.Nabízíme vám pořádání všech vašich událostí u nás, ale i ve vašich prostorech.

Naší velkou předností je důraz na spokojenost všech zákazníků, vyškolený personál, dobré vedení celého týmu, kvalita služeb a zboží poskytované zákazníkům. Aktualizace trendů kulinářského umění. Sledovanost trhu se surovinami. A mnoho dalších.

Naše služby

saloon-roudna-akce-oteviracka2,

Pořádání veškerých společenských akcí

Pořádání vašeho večírku na klíč, nebo zajištění potřebných služeb

saloon-roudna-akce-oteviracka4,

Recepce, rauty a speciální menu

Zajištění kompletního občerstvení. Disponujeme mobilním barem, stánkem pro občerstvení, grilem i rautovými stoly. Zajišťujeme vysokou spokojenost hostů pořádané akce – pečlivě vybranou a připravenou pestrostí nabídky pokrmů našimi šéfkuchaři, doplněnou vhodnými druhy nápojů alkoholických i nealkoholických. Náš přední barman poskytuje nevídanou show, která rozzáří nejednoho účastníka.

saloon-roudna-spickova-kuchyne-home_05

Mezinárodní kuchyně

Naši šéfkuchaři mají mnoholeté zkušenosti s přípravou specialit mnoha národů. Osvěžte svou party například Španělskou, Argentinskou či jinou specializovanou kuchyní, plnou lahodných pochoutek

saloon-roudna-spickova-kuchyne-home_02

Barbecue, lávový gril, pečené sele, argentinské steaky

V poslední době velmi populární pohoštění pro neformální setkání a oslavy v libovolném venkovním prostoru, ale například i v hale vaší společnosti… Zejména v letních měsících poskytne gril tu správnou atmosféru pro událost jako je oslava něčeho významného.

Sháníte grill na vaši PARTY? Není problém, kontaktujte nás !

saloon-roudna-barmanska-show1,

Nápoje, barmanská show, koktejly

Naši přední barmani zajistí výrobu veškerých alko či nealko nápojů. Namícháme speciální koktejly a jako atrakci Vám náš barman předvede Barmanskou show, nebo „Fire“ show, či výklad a ukázku tvorby jakéhokoliv koktejlu

saloon-roudna-spickova-kuchyne-home_04

Finger Party

Nejenom děti, ale i dospělí mají občas chuť pěkně si občerstvení užít… Proto je tu výběr toho skvělého „finger food“ či kanapek vám na míru.

saloon-roudna-akce-oteviracka3,

AKCE

Vaše oslava se stane nezapomenutelnou nejen díky perfektně zorganizovanému programu a výzdobě dle vašich představ, kterou jsme schopni v rámci služeb také zajistit…ale také osvětlení, technickému vybavení, animaci, DJs, zpěváků a mnoho dalších profesionálních služeb na úrovni

saloon-roudna-spickova-kuchyne-home_11

Svatební hostiny venku i vevnitř

Při této mimořádné životní události vám budeme oporou a partnerem. Od výběru vhodného prostoru u nás, přes svatební menu či pozdní raut, výzdoby a časového harmonogramu, až po přípravu a rozdání svatební výslužky… Novomanželé si navíc užijí svatební noc v našem De Luxe pokoji hotelu Palace zcela ZDARMA

saloon-roudna-restaurace-konference6

Doplňkové služby

Nechcete ztrácet čas obtelefonováváním dalších služeb pro váš den? Chcete klauna pro děti, ale nevíte kam se obrátit? Chcete peckovou muziku a DJeje, který zahraje na přání? A další a další co vás vše napadne jako: zasedací pořádek, stan nad stoly, kdyby sprchlo… Dárkové koše, fotograf, výzdoba…. Nechte to na nás! Navrhneme vám akci na klíč a doladíme k dokonalosti dle vašeho přání a požadavků.

Zaujala Vás naše nabídka?

Objednejte Catering a doplňkové služby přímo teď.

kontakt: Vendula Kaasová
sales manager

+420 725 574 151
sales@boutiquehotels.cz
www.boutiquehotels.cz